słowa i obrazy

Słowa i obrazy to opowieści oraz impresje wydarzeń, miejsc, uczuć i marzeń, których doświadczyłem. To właśnie muzyka pozbawiona słów najdokładniej pozwoliła mi wyrazić to, co siłowało się we mnie wiele lat, próbując ujrzeć światło dzienne. Początki pracy nad albumem muzycznym sięgają 2010 roku, jednak wzmożona praca to lata 2017-2018.

Fragment opisu z płyty:

Mówiąc całkowicie szczerze, mam wrażenie, że muzyka, o której piszę powstała dawno, dawno temu. Nawet nie wiem, kiedy to mogło być. Wydaje się, że ona już BYŁA, a teraz po prostu do mnie przyszła. Przyszła do mnie, bo ja jej najbardziej pasowałem. Z całą pewnością przetworzyłem ją mocno swoim wnętrzem, myślę, że bardziej sercem niż rozumem. Teraz to ja przekazuję ją dalej. W czasie spotkania będę chciał zaprezentować ją i zapytać Was o obrazy, które do Was przychodzą w trakcie jej słuchania.

Album tworzy 8 utworów – łącznie to prawie pół godziny autentycznej, czyli pozbawionej instrumentów syntetycznych muzyki.

Premiera odbyła się 15.10.2019 r. Relację z tego wydarzenia można przeczytać tutaj.

Kompozycja i wykonanie: Jakub Wołek
Instrumenty: gitara klasyczna, gitara akustyczna, gitara basowa, mandolina, mandola, akordeon, melodyka, skrzypce, pianino, bębny, djembe, werbel, talerze, tamburyn, drewno, vibraslap, grzechotki, dzwonki, cymbałki
Miks: Jakub Wołek, Jakub Lalik, Max Szelęgiewicz
Mastering: Jakub Lalik
Zdjęcia i projekt graficzny okładki: Szymon Wołek

Mówić o muzyce można dużo, ale słuchać jej jest lepiej. Zapraszam do zakładki MUZYKA.

Facebook
YouTube
Instagram